Український мультфільм «Микита Кожум’яка» за перший вікенд зібрав ₴5 млн

Український мультфільм «Микита Кожум’яка» за перший вікенд зібрав ₴5 млн

Перший український анімаційний повнометражний фільм у 3D «Микита Кожум’яка» за перші вихідні прокату зібрав ₴5 млн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«За перший вікенд перший український повнометражний анімаційний фільм „Микита Кожум’яка“ зібрав ₴5 млн, обігнавши при цьому „Літачки-2“, „Маленький принц“, „Супер Шістка“, „Баранець Шон“, „Сімейка монстрів“ та „Попелюшка“», — повідомила прес-служба Ukrainian Film Distribution LLC.

Також дистриб’ютори повідомили, що «Микиту Кожум’яку» за перший вікенд побачило понад 80 тисяч українських глядачів.

Нагадаємо, фільм вийшов в український прокат 13 жовтня. «Микита Кожум’яка» є переможцем Першого конкурсного відбору Держкіно. Виробництво здійснювала українська анімаційна студія «Panama Grand Prix». Режисером стрічки є Манук Депоян, а продюсером – Дмитро Бєлінський.

Ролі озвучували Василь Вірастюк, Руслана Писанка, Віктор Андрієнко, Сергій Сивохо та Арсен Шавлюк.

Як розповів ZAXID.NET виконавчий продюсер стрічки Олександр Поліщук, на її виробництво було витрачено $4 млн. Мультфільм мають показати у 15 країнах світу, в тому числі, у США, Великобританії, Китаї, Японії, Кореї, Польщі, Болгарії, Туреччині та інших. В Україні права на телевізійний показ фільму придбав Новий канал.

Наразі найкасовішим анімаційним фільмом в українському прокаті є американський «Зоотрополіс», який за перші два тижні в українських кінотеатрах зібрав майже $1,4 млн.


Автор Катерина Сліпченко для zaxid.net

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *