Без рубрики

Стартував передпродаж книги Ростислава Семківа «Як писали класики»

У листопаді вийде друком книжка відомого літературознавця і критика Ростислава Семківа «Як писали класики». Видання підсумовує досвід майстерності письма відомих у всьому світі класиків і узагальнює їх рецепти та поради для тих, хто хоче писати.

Передпродаж книги вже стартував і триватиме до 14 листопада на сайті видавництва: http://pabulum.com.ua

P_001_006

ПРО КНИГУ:

Серед визнаних письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й написали книжки про те, як писати добре. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближчих до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко.

Чому вони писали? Як вони писали? Й чому насправді вони стали успішними? Це збірка практичних порад, котрі підтверджені визнанням читачів на усіх континентах.

Книжка буде однаково цікава і тим, хто пише, і тим, хто цікавиться літературою та «внутрішньою кухнею» відомих письменників – як вони пишуть, як вони бачили своє місце в літературі, чому вони насправді стали успішними.

ПРО АВТОРА:

13.30rostyslav_semkiv_0

Ростислав Семків – автор, літературознавець, критик, перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства Києво-Могилянської Академії, в.о. директора Українського інституту книги. Лектор «Центру літературної освіти». Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій (зокрема «Коронація слова», «Книга року BBC» та ін.).

Після 15 листопада видання «Як писали класики» можна буде побачити на полицях книгарень, а наразі триває передпродаж книги за найнижчою ціною (80 грн). Замовити можна на сайті видавництва:http://pabulum.com.ua

Це видання – дебют одночасно і для видавництва «Pabulum» і для Ростислава Семківа як автора нон-фікшн.

Детальніша інформація:

  • facebook.com/pabulum.publishing
  • pabulum.com.ua@gmail.com
  • pabulum.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *